ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цинізм як головна риса російської політики

8 Квітня 2020

Як кремлівські «вожді» не намагаються розповідати про недієвість міжнародних санкцій на російську економіку, все ж таки їхні дії поступово, але незворотно відчуває на собі населення РФ. І дедалі частіше телевізор для пересічного росіянина перестає бути альтернативою холодильнику. Тому керівництво РФ  намагається використати для скасування санкцій будь-яку нагоду.

Сьогодні темою № 1 є пандемія коронавірусу. Під цей «шум» дедалі частіше з вуст російських чиновників різних рангів звучать заяви про скасування санкцій начебто для боротьби з COVID-19. На початку квітня російська делегація навіть намагалася «проштовхнути» проєкт резолюції Генеральної Асамблеї ООН, яка передбачала скасування санкцій на тлі боротьби з коронавірусом. Цей «фокус» не вдався, і проєкт резолюції було заблоковано. Проте російську владу це не зупиняє, і  намагання відбілити свій імідж всілякою «допомогою» світу тривають. Мовляв, подивіться, які «ми білі та пухнасті», а ви нас санкціями… Причому ця «допомога» завжди з великою помпою подається російськими ЗМІ, і в очах середньостатистичного росіянина саме РФ є такою собі «єдиною рятівницею світу». Щоправда, росЗМІ скромно замовчують, що від коронавірусу вже потрібно рятувати саму Росію, адже кількість росіян, які заразилися цією хворобою зростає катастрофічно. І якщо раніше росіяни з підозрою дивилися на китайців, як на потенційних носіїв COVID-19, то тепер вже Китай заявляє, що лише 7 квітня половина нових випадків зараження на коронавірус були виявлені в осіб, які прибули з Росії.

Ось вам коні

Проте є одна країна, для мешканців якої коронавірус не є загрозою. Там смертельні недуги «лікують» лише «відданістю режиму в очах». Це – Північна Корея. До речі, Росія так старанно намагається йти шляхом КНДР, що, здається, незабаром пережене цю комуністичну країну. Їх пов’язують не тільки спільне комуністичне коріння, а й тісні торговельні відносини. Наприклад, вчора Россільгоспнагляд повідомив про відправку в КНДР 30 орловських рисаків. «Замовники з КНДР відібрали на різних російських заводах 14 жеребців, одного мерина і 15 кобил. Спочатку тварини пройшли карантин у Суздалі. Потім їх в автовозах доставили на залізничний пункт пропуску «Хасан» в Примор’ї, і звідти вивезли в Північну Корею», – йдеться в повідомленні.

У той час, коли весь світ відчуває гостру потребу в захисних масках, костюмах, медичних препаратах для боротьби з пандемією, на арену виходять «орловські рисаки»… Це такий собі «підгін» північнокорейському лідеру Кім Чен Ину, фотографії якого верхом на білому коні на горі Пектусан торік у жовтні розповсюдило Центральне телеграфне агентство Кореї.

«Відносини між державами повинні бути «очищені від санкцій»

Але залишимо смакувати новину про орловських рисаків російському телеглядачеві і повернемося до спроб РФ відмінити санкції під «коронавірусний шум».

От нещодавно з цього приводу розговорився колишній прем’єр Дмитро Медведєв. Той самий, що «він вам не Дімон» і «грошей немає, але ви тримайтесь». Нагадаю, у січні цього року «царь всєя Кремля» Путін «евакуював» свого давнього соратника на спеціально створену «під нього» посаду заступника голови російського Радбезу. Певно, у Медведєва з’явилося чимало вільного часу і він почав «пописувати» для ТАСС. У своїй колонці він написав, що світ опинився «на порозі важкої глобальної кризи» і в цих умовах країни «особливо повинні прагнути до взаємовиручки і підтримки один одного».

Важко не погодитись… Але далі Медведєв затягнув «стару пісню про головне» – відміну санкцій.

«В умовах пандемії відносини між державами повинні бути «очищені від санкцій» і саме такі відносини дозволять впоратися з поширенням інфекції», – зазначив Дмитро Медведєв.

Медведєв навіть навів приклад підписання Договору про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь (СНО-3), яке відбулося 8 квітня 2010 року між Росією і США. Він зазначив, що угода покращила загальну ситуацію у світі і дозволила привести ядерні арсенали двох країн до стану, в якому вони були до початку масштабних перегонів озброєнь.

«Однак пізніше ситуація змінилася, і «перезавантаження» наших відносин, на яке покладалося стільки надій, обернулося тотальним «перенавантаженням», – вважає Медведєв.

А далі – «вишенька на тортик». Лише оцініть ступінь зашкалювання цинізму.

На думку Медведєва, причиною охолодження відносин США і Росії стали дії американської влади, які «розв’язали безпрецедентну санкційну війну» проти Росії.

Тобто, жила собі така «миролюбна» Росія, чітко виконувала всі норми міжнародного права, і тут… наче грім серед ясного неба – санкції.

Що тут сказати. Цинізм і маніпулювання фактами вже давно стали головними рисами російської політики. Проте вони забувають найголовніше – відносини з Росією будуть «очищені від санкцій», коли від російської «солдатні» будуть очищені окуповані території України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Blogger pool