ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ціна російської допомоги: італійцям пропонують за 200 євро зняти відео з подяками РФ та Путіну

14 Квітня 2020
Ціна російської допомоги: італійцям пропонують за 200 євро зняти відео з подяками РФ та Путіну

Після того, як у березні Росія надіслала до Італії військових медиків і обладнання для боротьби з коронавірусом, прокремлівські блогери та ЗМІ почали активно використовувати цю операцію для пропаганди. Наприклад, у соцмережах без подробиць походження відео був опублікований ролик із чоловіком, який змінює прапор Євросоюзу на прапор Росії, а потім показує папір із написом: «Спасибі, Росія! Спасибі, Путін».

Сьогодні росіяни, які живуть в Італії, пропонують своїм знайомим італійцям знятися в ролику якогось «російського ЗМІ» і подякувати Росії та Путіну за гуманітарну допомогу. За це готові заплатити 200 євро, такі пропозиції жителям Італії надходять у месенджері Whatsapp, цитує «Радіо Свобода» італійське видання La Repubblica.

«Їм потрібні 15 італійців, які скажуть щось хороше про російську гуманітарну допомогу. Краще відео або пост із фотографіями, але за відео вони платять 200 євро, за пост дають менше», – наводить видання текст повідомлення, яке отримав один із жителів країни. Відео з похвалою російській владі пропонують розмістити в твіттері, фейсбуці або інстаграмі. Також журналісти газети знайшли дівчину, яка опублікувала в TikTok короткий ролик із подяками за російську гуманітарну допомогу. Вона розповіла La Repubblica, що зняти подібне відео її попросив друг, якому за нього заплатили 20 євро.

Традиційно російська влада удає, що не причетна до подібних акцій.

Так посольство РФ в Римі заявило, що нічого не знає про пропозиції італійцям знімати відео за гроші.

«Росії не потрібне визнання в такій формі. Кожен день ми отримуємо сотні дзвінків, листів і коментарів зі словами щирої вдячності від простих громадян, керівників міст і регіонів, політиків, підприємців», – заявили в посольстві.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Blogger pool