ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Червоний Хрест і Збройні Сили України об’єднали зусилля у боротьбі з COVID-19

15 Квітня 2020
Червоний Хрест і Збройні Сили України об’єднали зусилля у боротьбі з COVID-19

Нещодавно в Києві з метою об’єднання зусиль у боротьбі з коронавірусною хворобою COVID-19 Управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України та Товариство Червоного Хреста України створили Об’єднаний оперативний штаб з надання допомоги державним органам влади, місцевому самоврядуванню, Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, цивільному населенню та координування міжнародної гуманітарної допомоги.

Таке рішення було ухвалене в рамках Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Генштабом ЗСУ та Товариством Червоного Хреста України, а також враховуючи досвід країн-партнерів НАТО щодо залучення збройних сил до посилення заходів державних органів влади у протидії поширенню COVID-19.

Основні напрямки роботи новоствореного Об’єднаного оперативного штабу – організація та узагальнення інформації про розповсюдження, можливі наслідки та тенденції перебігу епідемії в Україні, координація надання гуманітарної допомоги медичним закладам, зокрема закладам ЗСУ, а також заходи щодо локалізації джерел епідемії.

Збір інформації про основні потреби цивільного населення відбувається через call-центр. Співробітники Червоного Хреста та представники CIMIC в цілодобовому режимі приймають запити на допомогу, що надходять з усієї території України, а також консультують телефоном, заповнюючи інформаційний вакуум, що формується навколо коронавірусної хвороби.

– Здебільшого запити надходять від найуразливіших на сьогодні верств населення, які не можуть самостійно вийти за продуктами, медикаментами та предметами першої потреби,або ж від тих, хто потребує невідкладного лікування. Особлива увага приділяється областям, де відбуваються бойові дії. На днях запланована передача чергової партії антисептичних засобів для військових, що виконують завдання в районі ООС, – зазначає начальник відділу цивільно-військової взаємодії Управління ЦВС ГШ ЗСУ полковник В’ячеслав Попов.

Варто зазначити, що до діяльності Об’єднаного оперативного штабу залучений і Військовий інститут імені Тараса Шевченка. З метою набуття практичних навичок з організації цивільно-військової взаємодії курсанти також заступають на чергування в інформаційному call-центрі київського офісу Товариства Червоного Хреста.

Довідково: За телефоном 0 800 332 656 кожен може отримати відповідь на питання про роботу Червоного Хреста, зокрема і пов’язану з протидією коронавірусу.

 

10

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини