ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чернігівський військовий госпіталь до двобою з COVID-19 готовий

5 Квітня 2020

Серед військовослужбовців частин ЗС України, які дислокуються в Чернігівській та Сумській області і входять у зону відповідальності Чернігівського військового госпіталю, жодного випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19, не зареєстровано. Попри те, на Чернігівщині нині офіційно підтверджено 7 випадків захворювання, а на Сумщині – 49. Тож військові медики моделюють і відточують дії щодо всіх можливих викликів і загроз, аби бути готовими до будь-якої ситуації.

У Чернігівському військовому госпіталі щоденно відбуваються заняття та тренування, на яких військовослужбовці та цивільний персонал медичного закладу вчаться протидіяти небезпечній хворобі. На чергових тренуваннях, під керівництвом начальника госпіталю полковника медичної служби Олександра Слєсаренка, вони до автоматизму відточували покрокову роботу  у випадку  надходження хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

До занять залучено увесь особовий склад, адже при масовому надходженні хворих буде розгорнуто 5 інфекційних відділень загальною кількістю до 200 ліжок, а весь персонал госпіталю буде їх обслуговувати.

Наразі Чернігівський військовий госпіталь забезпечений усім необхідним для багатотижневої автономної роботи в умовах масового надходження хворих на коронавірусну інфекцію  COVID-19. Зокрема, захисними багаторазовими комплектами (понад 400), дезінфекційними засобами, різного виду розпилювачами, медичними масками тощо. До роботи готові 10 апаратів ШВЛ, за необхідності є можливість додатково залучити ще 5.

Захисними протичумними костюмами забезпечені в повному обсязі всі військові частини зони відповідальності, залежно від кількості медперсоналу, від 4-х до 8-ми на частину.

– Головним напрямом роботи Чернігівського військового госпіталю нині є постійна взаємодія з медиками військової ланки щодо раннього активного вияву хворих та госпіталізація в перший день мінімальних проявів захворювання, – зазначив начальник військового госпіталю полковник медичної служби Олександр Слєсаренко.

 

 

5
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини