ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чернігівський «Спецназ» озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з вірусним «терористом»

3 Квітня 2020
Чернігівський «Спецназ» озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з вірусним «терористом»

У час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією, яка, немов безжалісний терорист, завдає ударів підступно та несподівано, набули нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

На Чернігівщині багато підприємців із власної ініціативи долучилися до боротьби з COVID-19. Зокрема, власник магазину «Спецназ» і ТОВ «Інсайт» Сергій Ременець, зважаючи на надзвичайну потребу, швидко переорієнтував більшу частину працівників на виробництво захисних масок. Нині вони співпрацюють з волонтерами групи Віталія Кадика, які реалізують спецпроєкт «Волонтери проти COVID», надаючи допомогу літнім людям, пенсіонерам, інвалідам, військовикам зонального відділу ВСП, які несуть патрульну службу, а також підрозділам пожежної охорони і медпрацівникам.

– Ми і раніше виробляли засоби захисту. Наша мета – зберігати життя та здоров’я людей, зробити працю максимально безпечною, – розповідає Сергій Васильович. – А два тижні тому переорієнтувалися на виготовлення захисних масок, комбінезонів, бахіл, рукавичок. Робили їх і раніше, але наразі вони – у пріоритеті. Для цього навіть написали листи клієнтам, зокрема компанії «Кока-кола», що переносимо терміни зобов’язань з доставки замовлень через збільшення обсягів виробництва засобів захисту.

Нині надзвичайно актуальною є потреба і в захисних комбінезонах для лікарів. Тож волонтери розробили якісну модель і з наступного тижня почнуть її виготовляти. Спільно з Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою ініціювали амбіційний проєкт забезпечення кожного чернігівського медпрацівника індивідуальними засобами захисту. Насамперед це стосується екіпажів швидкої допомоги, персоналу приймальних відділень, лікарів, які контактують із хворими, усіх, хто працює у «небезпечній зоні» і ризикує своїм здоров’ям, а можливо, навіть життям.

– Ми розробили спеціальний лікарський комплект, до складу якого входить: захисний комбінезон (5–6 клас, як для антирадіаційного захисту), окуляри, респіратор FFP2, бахіли, шапочка і п’ять пар рукавичок. Вартість комплекту 1000 гривень. Кошти збирає Чернігівська регіональна торгово-промислова палата за рахунок благодійних внесків наших підприємців. Перші 45 тисяч гривень вже надійшли. А до кінця тижня розраховуємо зібрати 500 тисяч, – говорить Сергій Ременець. – Ми просто зобов’язані забезпечити лікарів захистом, зробити їх роботу безпечною. Це, як кажуть, в інтересах всіх і кожного. Діємо, як і у 2014-му, тільки ворог у нас інший, невидимий та надзвичайно небезпечний, від нього навіть у тилу чи за кордоном не сховаєшся. Тож подолаємо його разом!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації