ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Через неналежне виконання контракту з поставки озброєння на користь Міноборони буде перераховано штрафних санкцій на понад 9 млн грн

8 Квітня 2020

За неналежне виконання контракту з поставки озброєння одне з дочірніх підприємство Державної компанії «Укрспецекспорт» на користь Міністерства оборони України має перерахувати штрафні санкції на суму понад 9 млн грн. 

Як повідомили в пресслужбі військової прокуратури Центрального регіону, передумовою цьому стало укладення Державного контракту на поставку (закупівлю) продукції іноземних виробників за державним оборонним замовленням між Міністерством оборони України та зазначеним дочірнім підприємством. Проте внаслідок неналежного виконання останнім умов вищевказаного Державного контракту, а саме – через порушення терміну постачання продукції, у виконавця перед Міністерством оборони України існує заборгованість.

У квітні поточного року військовою прокуратурою Центрального регіону до господарського суду м. Києва подано черговий позов про стягнення штрафних санкцій.

У відомстві зазначають, що невиконання або неналежне виконання функцій щодо здійснення робіт для оборони країни є суттєвим порушенням прав та інтересів Держави в особі Міністерства оборони України, та потребує їх захисту в судовому порядку.

У пресслужбі наголосили, що військова прокуратура Центрального регіону України й надалі ефективно вживатиме представницькі повноваження з метою зміцнення обороноздатності нашої держави, що є надважливим у період бойових дій на Сході України та скрутний час світової економічної кризи.

Стежте за нами в Instagram
Новини, Новини світу та України