ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Через коронавірус у Вінниці запровадили посилене патрулювання ВСП і Нацполіції

3 Квітня 2020
Через коронавірус у Вінниці запровадили посилене патрулювання ВСП і Нацполіції

На Вінниччині суттєво посилили протиепідемічні заходи й підвищили контроль за їхнім дотриманням. Обмеження, зокрема, стосуються в’їзду/виїзду до населених пунктів, руху транспорту, відвідування громадських місць, пересування й скупчення людей.

Крім того, запроваджене посилене патрулювання вулиць обласного центру спільними патрулями, які комплектують військовослужбовцями Військової служби правопорядку ЗСУ та працівниками Національної поліції. Маршрути патрулювання пролягають через райони гарнізону, де дислокуються військові частин, розташовані гуртожитки для особового складу й через потенційні місця скупчення військовослужбовців і цивільного населення.

Якщо в одному з таких місць патруль помітить несвідомого військового без засобів індивідуального захисту, патрульні обов’язково підійдуть, вкажуть на порушення й проведуть з ним відповідну роз’яснювальну роботу.

Начальник патрульно-постової служби та розшукової діяльності зонального відділу ВСП у Вінницькій області підполковник Сергій Мельник пояснює: така прискіплива увага до армійців зумовлена тим, що на них не розповсюджується низка карантинних обмежень. Зокрема щодо свободи пересування. По-друге, сектор безпеки та оборони надчутливий для держави, яка протистоїть військовій агресії.

– Кожен вояк має чітко розуміти ризики інфікування коронавірусом і всі наслідки, які це спричинює, – говорить Сергій Мельник. – Підчепивши вірус, вояк може інфікувати побратимів. А небоєготовий військовий колектив – це вже серйозно…

Офіцер також підкреслив, що перед патрулюванням військовослужбовців ВСП забезпечують усім необхідним: спецзасобами й засобами індивідуального захисту: медичними масками, рукавичками та дезінфекторами.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини