ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Арабські» однострої і «неарабські» фізії

24 Квітня 2020
«Арабські» однострої і «неарабські» фізії

Інтернет-видання «Репортер» опублікувало фото російських бійців у формі Сирійської арабської армії (САА). Це фото, за інформацією видання, було розміщене в соцмережах, і «коментатори» навіть визначили, що зроблене воно нещодавно в провінції Ідліб. Перевіряти чи це дійсно так – немає жодного сенсу, бо мова піде про інший аспект.

«… совсем рядом находятся боевики, которые запросто могут открыть огонь, заметив людей в такой форме. Они не станут заниматься точной идентификацией и определять, сириец перед ними или россиянин, – пише «Репортер». – По мнению комментаторов, одевать подобную «зелёнку» в Идлибе как минимум опасно». Звичайно, що одягати форму однієї зі сторін конфлікту, перебуваючи в зоні цього конфлікту, – це не просто небезпечно, проте все здійснюється з певною метою. Саме так і є на цьому фото, де зображені троє чоловіків в одностроях, які носять бійці Сирійської арабської армії, і двоє з цих чоловіків ще й у бронежилетах, і вони явно не араби.

А ось навіщо росіянам одягати форму сирійської армії – відповідь доволі проста – вони насправді воюють за Асада, і цього навіть не намагаються приховувати.
Тому, публікуючи подібні фото, російські ЗМІ ніби «смакують» і пишаються таким явищем, коли їхні офіційні військові чи найманці-«іхтамнєти», перевдягнувшись у форму інших армій, беруть участь у конфліктах, які Росії часто навіть не потрібні.

«Репортер», ніби пишаючись такою «бойовою доблестю» російських «іхтамнєтів», гордо цитує слова турецьких медіа, про те, що російські військові неодноразово одягали однострої САА, щоб замаскуватись під бійців Асада і «воювати за арабів». І саме росіяни стоять за усіма фронтовими успіхами САА в Ідлібі.

У іншій фразі «Репортера» зазначається, що Туреччина, яка в сирійському конфлікті підтримує противників Асада, з росіянами воювати не хоче. Турки неодноразово під час переговорів за зачиненими дверима, порушували питання участі російських «іхтамнєтів» у бойових зіткненнях, але ті запевняють, що серед арабів САА – «іх нєт», а насправді залюбки фотографуються в «арабській» формі, навіть не приховуючи «неарабські фізії». І ніби знущаючись і з турків, і з усієї світової громадськості, російські ЗМІ оприлюднюють такі фото, а «в целях обеспечения безопасности военных, скрывают их лица»…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Публікації