ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Алгоритм дій в разі підозри на захворювання COVID-19 – у тебе в телефоні

6 Квітня 2020
Алгоритм дій в разі підозри на захворювання COVID-19 – у тебе в телефоні

Наприкінці минулого тижня на базі порталу Української військово-медичної академії запрацював Інформаційний центр з питань профілактики, діагностики та лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

− Метою нашого центру є не лише інформування військовослужбовців, цивільного населення країни про перебіг боротьби з коронавірусною інфекцією, а й надавати консультативну допомогу, − зазначив у розмові з кореспондентом АрміяInform начальник УВМА полковник медичної служби Валерій Савицький. — На навчальному порталі можна дізнатися про алгоритм дій лікарів та епідеміологів у разі звернення особи, яка відповідає визначенню випадку COVID-19, переглянути ролик, де у форматі 3D змодельовано як коронавірус COVID-19 уражає легені людини, дізнатися, як довго він живе на поверхнях і як правильно мити руки. Крім того, необхідну інформацію можна отримати, зателефонувавши черговому інформаційного центру за номером (044) 280-01-43. Дзвінків поки небагато, але кожному надають кваліфіковану відповідь.

Науковці та викладачі академії створенням Інформаційного порталу вирішили не обмежуватися у просвітницькій роботі. Наразі розробляється додаток, в якому, крім різноманітної профілактичної інформації, наданий алгоритм дій військовослужбовця у разі підозри на захворювання на гостру респіраторну хворобу.

− На листівках та плакатах, які містять інформацію про профілактичні заходи, розмістимо і QR-код із цим додатком, − пояснив один із розробників заступник начальника кафедри військової загальної практики — сімейної медицини УВМА, кандидат медичних наук підполковник медичної служби Тарас Куц. — Будь-який військовослужбовець може завантажити його собі на телефон. Додаток не інсталюється, не вимагає особистих даних, проте міститиме багато корисної інформації. У меню буде загальна інформація про коронавірусну інфекцію: як передається це захворювання, основні симптоми хвороби та як убезпечитися. Головне, що там є алгоритм дій у разі підозри на цю інфекцію.

За словами Тараса Володимировича, додаток завершать за день-два, за цей же період виготовлять наліпки з QR-кодом, які розмістять на плакатах профілактичного характеру, стендах для оголошень тощо.

Нагадуємо телефон чергового Інформаційного центру з питань профілактики, діагностики та лікування коронавірусної інфекції: (044) 280-01-43

6
3

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Публікації