ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Акція «Я малюю героя»

3 Квітня 2020
Акція «Я малюю героя»

У час, коли практично вся увага суспільства прикута до повідомлень про COVID-19, працівники Соціально-психологічного центру міста Славутич вирішили запустити акцію. Вони пропонують не забувати про те, що на сході України тривають бойові дії, а наші військові потребують підтримки.

– Долучитися до акції можуть усі охочі: від малечі до татусів, матусь і бабусь з дідусями, – розповів кореспонденту АрміяInform директор СПЦ м. Славутич Віктор Одиниця. – Для цього потрібно намалювати українського військового й поширити малюнок у мережі «Фейсбук» з обов’язковими хештегами #соціально_психологічний_центр_Славутич #я_малюю_героя #підтримка_реінтеграції_ветеранів. Нині вкрай важливо вкотре наголосити, що громада підтримує наших вояків, які захищають нас, не схиляючи голови перед ворогом.

Крім того, Віктор Одиниця нагадав: до 10 квітня триває фотоконкурс «Світ навколо мене», участь у якому можуть узяти учасники бойових дій, котрі були залучені або нині виконують обов’язки в районі проведення АТО/ООС. Про умови фотоконкурсу можна прочитати тут: https://armyinform.com.ua/2020/03/svit-navkolo-mene-soczialno-psyhologichnyj-czentr-zaproshuye-veteraniv-vzyaty-uchast-u-fotokonkursi/

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
MilitaryArt