ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

10 мільйонів медичних масок український літак «Мрія» доставив до Німеччини

27 Квітня 2020
10 мільйонів медичних масок український літак «Мрія» доставив до Німеччини

Сьогодні, 27 квітня, найбільший у світі літак прибув до Німеччини з Китаю, доставивши вкрай потрібні для стримування поширення коронавірусу медичні засоби. Про це йдеться на офіційному сайті НАТО.

У понеділок уранці до німецького Лейпцига прибув вантажний літак «Антонов-225», який перевозив 10 000 000 захисних медичних масок. В аеропорту «Мрію» зустріла міністр оборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Сьогоднішній політ став можливим завдяки Міжнародній програмі стратегічних авіаперевезень НАТО (SALIS), що надає країнам-учасницям доступ до важких транспортних літаків «Антонов». Ще два вантажі з 14 900 000 захисних масок прибудуть до Німеччини у рамках SALIS.

«Мрія» була створена в 1980-х роках для перевезення космічних кораблів. Загалом Ан-225 може перевозити понад 250 тонн вантажу. Менший Aн-124 «Руслан» уже доставив життєво необхідні під час пандемії речі в кілька країн НАТО, включаючи Чехію, Польщу, Румунію та Словенію.

Дев’ять союзників по НАТО – Бельгія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Норвегія, Польща, Словаччина та Словенія – беруть участь у програмі SALIS під керівництвом Агенції НАТО з підтримки та постачання.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України