ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Житлово-військовий «прорив» Миргородської міськради

3 Березня 2020
Житлово-військовий «прорив» Миргородської міськради

Розв’зання квартирного питання для захисників держави визначено одним із пріоритетних напрямків діяльності Миргородської міської ради. Цю тему активно обговорювали на нещодавньому засіданні містобудівної ради під головуванням заступника начальника управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Оксани Безсонової.

– Усвідомлюючи важливість військової служби, міська рада підтримала програму «Житло військовим», – розповіла посадовець. – Так, у місті за держзамовленням планується закласти сучасну багатоповерхівку. Її новоселами стануть зв’язківці однієї з частин гарнізону: близько ста сімей захисників покращать свої умови життя. З урахуванням того, що будівництво житла для військовослужбовців у місті завмерло близько 15 років тому, це стане суттєвим проривом у вирішенні нагальних проблем військових.

Тут же обговорили питання, пов’язані з будівництвом житла, розглянули план використання території, проєктний план червоних ліній, схеми інженерної підготовки території, вертикального планування тощо. У результаті засідання видано містобудівні умови, які стали першим етапом процесу проєктно-будівельних робіт.

У перспективі, за словами керівництва міськради, можливий розгляд будівництва ще чотирьох подібних об’єктів на території міста. Впродовж 2-5  років квартирна черга військовиків має наблизитися до нульового рівня. До слова, нині у Миргородському гарнізоні вона становить близько 500 осіб.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Соціальний захист