ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ярослава Магучіх отримає $20 тис. за перемогу в серії міжнародних змагань

11 Березня 2020
Ярослава Магучіх отримає $20 тис. за перемогу в серії міжнародних змагань

Спортсменку з Дніпра Ярославу Магучіх нагородили грошовою премією за перемогу в серії міжнародних легкоатлетичних змагань World Athletics Indoor Tour. Стрибунка отримає $20 тис. від організаторів турніру. Про це повідомили в управлінні молоді й спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

— Змагання пройшли в кілька етапів з січня до кінця лютого. Ярослава спочатку перемогла в німецькому Карлсруе. Там встановила новий світовий рекорд U-20 у приміщенні, підкоривши висоту 2,02 м, — зазначили в управлінні. — Далі легкоатлетка виборола «золото» у Глазго з результатом 1,93 м. Загалом спортсменка набрала 20 балів. Це вдвічі більше, ніж у її найближчої суперниці Аміни Сміт із США.

Грошову винагороду отримає ще одна українка — Марина Бех-Романчук. Дівчина перемогла у чотирьох турах World Athletics Indoor Tour. Стрибунка в довжину набрала 40 балів, а найближча її суперниця — всього 14.

Бех-Романчук стала другою легкоатлеткою в історії змагань, якій вдавалося здобути чотири перемоги поспіль зі стрибком 6,90 м і далі.

Ярослава та Марина також вибороли путівку на Чемпіонат світу 2021 року.

Підготував Олександр Колесник

Стежте за нами в Instagram
Новини, Спорт