ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як українські спортсмени допомагають у боротьбі проти коронавірусу

24 Березня 2020
Як українські спортсмени допомагають у боротьбі проти коронавірусу

Майже у всьому світі всі спортивні заходи вимушені призупинити. Причина – спалах коронавірусу. Питання, коли ж знову побачимо улюблених спортсменів на аренах, відповіді не має. Куди важливішим є здоров’я уболівальників, звичайних громадян та їх самих. Чимало спортсменів, зокрема й українських, не залишаються осторонь й допомагають у боротьбі з пандемією.

Так, Українська асоціація футболу на час карантину передала всі свої авто військовому шпиталю. Крім того, її керівництво вирішило допомогти одній із київських клінік в облаштуванні кімнат з апаратами штучної вентиляції легень.

– У нас є 26 регіональних асоціацій, й усі вони передали автотранспорт у розпорядження штабів, створених у регіонах для боротьби з розповсюдженням коронавірусу. Продовжуємо шефство над нашими сусідами – військовим шпиталем: передаємо в його розпорядження весь автотранспорт УАФ, – зазначив президент організації, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

ФК «Динамо» придбало повний комплект сучасного автоматичного біохімічного аналізатора для Київської міської клінічної лікарні №9. Завдяки цьому обладнанню лікарям не потрібно довго обстежувати хворого, щоб встановити діагноз.

ФК «Шахтар» виділив 300 млн гривень на протидію епідемії коронавірусу. Вже закуплено і передано МОЗ обладнання для лікування ускладнень коронавірусу: апарати штучної вентиляції легень шведського виробництва й інше обладнання.

ФК «Олександрія» вже надала допомогу медзакладам Кіровоградської області на 5 мільйонів гривень. За ці гроші придбано апарати штучної вентиляції легень, а також інше обладнання, на яке вказали медики.

ФК «Десна» на стадіоні у Чернігові організував центр видачі антисептиків.

ФК «Колос» допоміг лікарням Київської області. Зокрема закупив для Васильківської, Фастівської і Білоцерківської районних лікарень 10 сучасних апаратів для штучної вентиляції легень, а також посприяв забезпеченню медиків засобами індивідуального захисту й організував покупку медикаментів.

Осторонь не залишився і хокейний клуб «Білий барс», який закупив обладнання для визначення коронавірусу для Центральної вірусологічної лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України. Також для лікарні у Білій Церкві клуб оплатив два апарати штучної вентиляції легень й інше необхідне обладнання.

А легендарний тренер, нині – голова комітету національних збірних Української асоціації футболу Мирон Маркевич – пожертвував велику суму на підтримку поранених військовиків. Він  передав у Київський військовий госпіталь 10 тисяч доларів. На ці кошти придбано необхідні ліки, ультразвуковий інструмент для очищення ран тощо.

Бачимо, що спортивне товариство активізувалося у протидії поширенню коронавірусу. Впевнені, що людей, котрі допомагають, набагато більше. Хочеться сподіватися, що в найкоротші терміни людство переможе цю хворобу і трибуни стадіонів знову наповнять мільйони фанатів, а улюблені команди гратимуть для нас, як і раніше, у звичному ритмі.

10
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація, Спорт