ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як розвантажити військовий виш: близько 900 курсантів і слухачів львівської Академії займаються на полігоні

30 Березня 2020
Як розвантажити військовий виш: близько 900 курсантів і слухачів львівської Академії займаються на полігоні

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ триває табірний збір для курсантів і слухачів видового навчального закладу.

Як розповів начальник збору полковник Сергій Скрипник, до польового виходу залучено особовий склад Інституту морально-психологічного забезпечення, факультетів бойового застосування військ, ракетних військ і артилерії, підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення, а також слухачі Курсів лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Загалом – близько 900 осіб.

– Заняття відбуваються планово, згідно з навчальними програмами для вишколу конкретних спеціалістів. Вони тривають як удень, так і вночі. Особлива увага – цьогорічним випускникам, яким випало пройти посилену підготовку, – зазначив полковник Сергій Скрипник.

На табірному зборі перебуває лише частина курсантів. Інші займаються в навчальних аудиторіях вишу в пункті постійної дислокації. Завдяки цьому, як і планувалось, вдається уникнути скупчення особового складу в одному місці й розвантажити аудиторії, де тепер займається до десяти осіб одночасно.

На полігоні теж вживають різноманітних заходів із запобігання зараження особового складу небезпечною інфекцією СOVID-19.

– Особовий склад розміщений у кількох місцях, зокрема у військовому містечку «Немирів», у наметовому таборі та у містечку «Гвардійське». Отримані необхідні дезінфекційні засоби для оброблення як приміщень для проживання особового складу, так і антисептики для рук. У кожній кімнаті й наметі організовано куточок, де є всі розчини для дезінфекції. Добовий наряд забезпечений медичними масками, одноразовими рукавичками й антисептичними засобами. Заняття відбуваються так, що кожна група розбита на підгрупи. Словом, роблять усе, аби, з одного боку, убезпечити особовий склад від захворюваності на коронавірус, а з другого – провести якісний та ефективний табірний збір, – зауважив полковник Сергій Скрипник.

Сьогодні заняття на полігоні в розпалі.

8
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Новини