ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як перетнути лінію розмежування в карантин?

19 Березня 2020
Як перетнути лінію розмежування в карантин?

У всіх КПВВ у районі операції Об’єднаних сил діють тимчасові обмеження щодо перетинання лінії розмежування у зв’язку з недопущенням поширення коронавірусної інфекції. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

«Обмежувальні заходи запроваджені для мінімізації кількості перетинань лінії розмежування з метою нерозповсюдження хвороби COVID-19. Відповідно, прослідувати на тимчасово окуповану територію України або на контрольовану територію можна лише за наявності реєстрації місця проживання на такій території та після відповідного температурного скринінгу і огляду медичним працівником», − повідомляють у відомстві. У зв’язку з цим пасажиро-транспортний потік зменшився майже на 90%.

Проте інколи в громадян виникають різні критично важливі життєві обставини, які зумовлюють необхідність перетинання лінії розмежування. Під час виникнення таких ситуацій громадянам необхідно прибути в КПВВ із відповідними підтверджуючими документами. Рішення про пропуск через лінію розмежування приймає виключно Командувач об’єднаних сил індивідуально в кожній ситуації.

«Тому радимо громадянам у цей період утриматися від перетинання лінії розмежування та без особливих потреб не зловживати винятковими ситуаціями», − наголосили в Держприкордонслужбі.

Утім, певна кількість громадян прибуває до КПВВ аби уточнити порядок перетинання лінії розмежування під час дії обмежень та, після отримання роз’яснень, самостійно повертаються назад.

Читайте нас в Telegram
Новини