ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як новенький український броньовичок навесні 2015-го фуру рятував

30 Березня 2020
Як новенький український броньовичок навесні 2015-го фуру рятував

Ці фото я зробив у березні 2015-го під час чергового відрядження в район проведення АТО. Минуло п’ять років… Нині, гортаючи воєнний фотоальбом та переглядаючи ці світлини, пригадав цікавий випадок, що трапився на одній із ділянок поблизу лінії зіткнення.

Того дня група наших офіцерів зі складу Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін терміново виїхала в один з населених пунктів на Донеччині, який постраждав від нічного мінометного обстрілу російських окупаційних сил.

Обережно рухаючись вщент роздовбаною дорогою, військові побачили вантажівку, яка з’їхала з траси й застрягла в полі. Попри жорсткий графік переміщення й обмеженість у часі, командир вирішив допомогти водієві авто, який потрапив у біду. Хлопці вийшли з машини, оцінили ситуацію та закріпили буксирувальний трос… Водій нашого «Спартана» проявив неабияку майстерність і зрештою змусив «полонену» фуру зрушити з місця.

Пам’ятаю, з яким здивуванням Ігор, водій застряглої вантажівки, дивився на новенький український броньовичок, як засяяли його очі в надії на швидке визволення з полону бездоріжжя.

Під час спілкування виявилося, що чоловік перевозив з Дніпропетровщини продукти харчування для мешканців Донбасу.

За його словами, вже на зворотному шляху, на складній ділянці траси, уникаючи лобового зіткнення з іншим авто, він вимушено з’їхав у кювет.

– Машина застрягла в полі, і я опинився в дуже складній ситуації, – розповідав водій. – Річ у тім, що ця дорога не надто завантажена та й мобільний зв’язок нестійкий. Тому я не очікував на швидку допомогу. На моє щастя, незабаром під’їхала військова машина, яка несподівано зупинилася. Військові запропонували допомогу й зробили все для мого порятунку.

Він щиро подякував українським захисникам за людяність і порядність, а група офіцерів української сторони СЦКК поїхала далі. Того дня їх очікували сотні кілометрів небезпечних доріг Донбасу…

Фото автора. На світлинах події весни 2015 року.

16

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Life story