ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як коронавірус вплине на боєздатність НАТО?

19 Березня 2020
Як коронавірус вплине на боєздатність НАТО?

Сьогодні, 19 березня, в НАТО прийняли заходи для боротьби з коронавірусом і з повною серйозністю ставляться до пандемії. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, передає пресслужба НАТО.

Виступаючи на щорічній пресконференції, яка вперше в історії Альянсу проходила в онлайн-форматі, Столтенберг заявив, що НАТО прийняли нові заходи для боротьби з коронавірусом.

По-перше, змінилися правила роботи співробітників Альянсу, була скорочена до мінімуму кількість представників НАТО, які працюють у штаб-квартирі Альянсу.

По-друге, НАТО довелося відмовитися від проведення багатьох особистих зустрічей, а більшість нарад співробітників Альянсу і їх контактів із зарубіжними партнерами тепер здійснюються по відеозв’язку. Генсек не став виключати, що найближчі зустрічі міністрів країн Альянсу можуть також пройти в режимі онлайн-зв’язку.

«Остаточного рішення про те, як будуть проводитися зустрічі міністрів країн Альянсу, ще не прийнято, – але ми підійдемо до організації зустрічей з відповідальністю»,- сказав очільник Альянсу.

По-третє, солдати під командуванням НАТО, зокрема в Прибалтиці, отримали інструкції, як уникнути зараження. Столтенбер звернув увагу, що на цей день зараження на коронавірус не зазнав жоден із солдатів НАТО, і Альянс готовий відреагувати на будь-які військові виклики.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України