ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як дотримуються протиепідемічних заходів на гауптвахті та в дисциплінарному батальйоні

31 Березня 2020

Прокуратура перевірила дотримання протиепідемічних заходів у місцях виконання кримінальних покарань стосовно військовослужбовців.

Про це повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону.

Офіс Генерального прокурора, військова прокуратура Центрального регіону України із залученням спеціалістів санітарно-епідеміологічного підрозділу Міністерства оборони України провели перевірку додержання вимог законодавства щодо порядку і умов тримання військовослужбовців на гауптвахті та в дисциплінарному батальйоні Центрального управління Військової служби правопорядку (по м. Києву і Київській області), забезпечення профілактичних і протиепідемічних заходів у зв’язку із поширенням COVID-19.

Під час обходу перевірено забезпечення дезінфекційними, лікарськими засобами, засобами індивідуального захисту, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, застосування температурного скринінгу тощо.

Здійснено огляд чергової та медичної частини, приміщень харчоблоку та інших допоміжних корпусів.

У зв’язку з виявленням низки порушень, готується письмова вказівка в порядку статті 22 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо забезпечення суворого виконання санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання і поширення коронавірусної хвороби.

Читайте нас в Telegram
Новини