ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові епідеміологи Східного регіону готові до «коронавірусних» викликів

19 Березня 2020
Військові епідеміологи Східного регіону готові до «коронавірусних» викликів

Лікарі-епідеміологи Військово-медичного клінічного центру Східного регіону (м. Дніпро) готові до викликів, пов’язаних з можливістю поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Як повідомив АрміяInform його начальник полковник медичної служби Ярослав Било, у структурі ВМКЦ є окрема військова частина – санітарно-епідеміологічний загін. Його фахівці постійно досліджують ситуацію не тільки в контексті загроз, пов’язаних з коронавірусом, а й проводять моніторинг епідемічної ситуації щодо інших інфекційних хвороб.

– На сьогодні відпрацьовують заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та дії, потрібні в лікуванні з надходженням хворих. Тривають засідання надзвичайної протиепідеміологічної комісії, відпрацьовують плани й алгоритми дій, – зазначив Ярослав Било. – Шпиталі та медчастини отримали необхідні керівні документи на випадок поширення COVID-19.

За словами начальника медичної служби Військово-медичного клінічного центру Східного регіону Анатолія Іващенка, військові медики постійно підвищують професійний рівень – медперсонал проходить онлайн-тренінги, вивчає міжнародний досвід боротьби із захворюванням.

– Організовуємо з ними заняття, консультуємо в телефонному режимі, є відеотренінги. Так само перебуваємо в єдиному інформаційному полі з органами державної влади й місцевого самоврядування. Не може бути такого, щоб до окремої лікарні госпіталізували інфекційного хворого, а санітарно-епідеміологічне управління про це не знало. Був спалах кору, вітряної віспи, ми успішно подолали цю проблему, хоч у кожної інфекції своя специфіка і її враховують, – зазначив Анатолій Іващенко.

Як повідомляла АрміяInform, військові медики забезпечені швидкими тестами на виявлення коронавірусу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини