ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Важкопораненому молодому бійцю ампутували ногу. Мужньому хлопцеві потрібен протез

24 Березня 2020
Важкопораненому молодому бійцю ампутували ногу. Мужньому хлопцеві потрібен протез

У Дніпрі командувач військ Оперативного командування «Схід» генерал-майор Олександр Нестеренко відвідав поранених військовослужбовців, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Східного регіону та обласній клінічній лікарні імені Мечникова. Він підтримав героїв, вручив їм нагороди і побажав найшвидшого одужання.

У лікарні імені Мечникова про стан здоров’я важкопоранених захисників України розповів головний лікар медичного закладу Сергій Риженко.

– У п’ятницю пізно ввечері надійшов 25-річний боєць з тяжкими пораненнями голови, – повідомив лікар. – Два уламки дуже великого діаметру пробили йому голову, а один із них увійшов через око. Нейрохірурги і офтальмологи всю ніч рятували хлопця, діставали уламки та мозковий детрит, уламки черепа, які глибоко проникли в головний мозок. Наразі він уже опритомнів. Ми точно знаємо, що його життю нічого не загрожує. Нині він активно пішов на одужання. Немає жодних невралгічних дефіцитів, адже хірурги зробили все можливе, щоб врятувати воїна.

Сергій Риженко також поділився іншою доброю звісткою.

– Днями я розповідав про пораненого 21-річного армійця, який постраждав біля Пісків на Донбасі. Його доправили до Дніпра 10 березня у критичному стані, – сказав лікар. – Він довго перебував у комі. Ми застосовували високі дози препаратів, що підтримують життєво важливі функції, бо жодних надій на його порятунок не було. Однак, сталося диво – лікарі-реаніматологи зробили все можливе, щоб він вижив. За життєвими показаннями йому ампутовано ногу, бо вона повністю розтрощена протитанковою ракетою, яка потрапила в автомобіль, де перебував військовий. Нині проводимо санацію всіх поранень, виконано три успішні операції. Йому просто необхідно встати і знову піти. Для цього потрібен протез. Користуючись нагодою, звертаюся до всіх українців, які мають можливість допомогти цьому хлопцеві. Йому тільки 21 рік. У нього все ще попереду, але якщо він не зможе повноцінно пересуватися, його життя буде затьмарене. Необхідно зробити все, щоб цей хлопець знову пішов і не втратив віру, і щоб він був справжнім нашим героєм, – зазначив Сергій Риженко.

21

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
ООС, Публікації