ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд затвердив погодинну оплату медикам, які лікують пацієнтів із коронавірусом

24 Березня 2020

Медикам, які працюють з пацієнтами, зараженими коронавірусом, уряд затвердив пропозицію МОЗ щодо погодинної оплати праці.

Про це в ефірі 1+1 повідомив речник міністра охорони здоров’я України Артем Дехтяренко, коментуючи питання щодо ініціативи запровадити погодинну оплату праці медиків на час карантину, інформує Укрінформ.

– Подібна пропозиція не тільки обговорювалась, а й була схвалена вчора членами уряду на позачерговому засіданніКабінету Міністрів. Усі члени Кабміну підтримали ініціативу Іллі Ємця щодо запровадження погодинної оплати для лікарів і медичного персоналу, які працюють саме з пацієнтами, хворими на коронавірус. Нині ми можемо говорити про те, що лікарі відчують підтримку держави не тільки на словах, але й справами, − заявив речник.

За словами Дехтяренка, наразі лікарі знаходяться в епіцентрі хвороби, щодня ризикують власним життям, аби врятувати життя та здоров’я українців. Він також зазначив, що зарплата окремих медиків збільшиться втричі.

Ми можемо говорити, що для деяких співробітників сфери охорони здоров’я підвищення зарплати може відбутися аж втричі, − повідомив речник.

Читайте нас у Facebook
Новини