ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українських бійців запрошують на забіг Soldier Field 10 Mile

19 Березня 2020
Українських бійців запрошують на забіг Soldier Field 10 Mile

Наприкінці травня, на День пам’яті, в Чикаго українські ветерани можуть взяти участь у марафоні на 10 миль (16 км). Щоправда, українці вже три роки поспіль представляли Україну в Soldier Field 10 Mile, проте це була команда української діаспори від благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine.

Координатор діаспорської команди Ірина Ващук розповідає, що з кожним роком на забіг організатори прагнуть долучити все більше людей.

– У 2019-му було 50 бігунів, а цьогоріч плануємо збільшити цю кількість до 150. Але хочеться, щоб і поранені бійці долучалися до акції. Минулого року тут були  тільки ветерани Дмитро Медведь та Володимир Юрков, – говорить Ірина Ващук. – Можливо, не всі знають, що мета забігу – не змагання, а бажання заохотити важкопоранених бійців займатися спортом, іти до мети, відчути себе потрібними. А ще – подорожувати, бути частиною команди і представляти свою країну на міжнародному рівні.

Певні вимоги до учасників ветеранської команди все ж є. Представити українських захисників можуть бійці після важких поранень, які вже брали участь у подібних заходах. А ще ті, хто лікується в США з благодійним фондом Revived Soldiers Ukraine або були там на протезуванні.

Традиційно забіг планують провести 23 травня 2020 року.

Зареєструватися на Soldier Field 10 Mile можна на сайті.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Реабілітація