ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські «Айленди» пройшли випробування морем

15 Березня 2020
Українські «Айленди» пройшли випробування морем

Екіпажі «Старобільська» та «Слов’янська» відпрацювали низку корабельних завдань під час виходу в море. Зокрема патрульні катери відпрацьовували елементи експериментального курсового завдання, що спеціально адаптоване для визначення бойових спроможностей цих катерів.

– Під час виходу ми відпрацювали ряд елементів, серед них приготування судна до бою та походу, прохід вузини. Основною метою було визначення маневрених елементів катера, відпрацювання та злагодження одного та другого екіпажів під час дій навчання «Людина, що випала за борт», відпрацювання боротьби за живучість на ходу. Також на кораблі виконували вправи стрілецьких стрільб, – розповідає командир патрульного катера ВМС ЗС України «Слов’янськ» старший лейтенант Дамір Аулін. – Оскільки це був перший такий дводенний вихід, є досить багато зауважень, але ми над ними працюємо. Думаю, екіпажам просто необхідна практика, щоб уникнути будь-яких недоліків.

До слова, екіпажі «Айлендів» наполегливо готуються до складання самооцінки першого рівня, яка стане допуском катерів до заходів навчально-бойової підготовки міжнародного рівня. Це перевірка бойових та оперативних спроможностей українських катерів до дій у взаємодії з кораблями НАТО.

10
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини