ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Удари тактичної авіації та зачистки першої траншеї з переходом у контрнаступ

23 Березня 2020, 20:06
Удари тактичної авіації та зачистки першої траншеї з переходом у контрнаступ

На Дніпропетровщині завершилося двоступеневе командно-штабне навчання з однією із танкових бригад, сил територіальної оборони, авіації Сухопутних військ та Повітряних Сил ЗС України. За легендою навчання, бригада з приданими підрозділами зупинила вторгнення агресора. Танкові й механізовані підрозділи за підтримки артилерії та армійської авіації, авіації Повітряних Сил перейшли у контрнаступ, завершили оточення і знищення угруповання противника в умовах застосування агресором зброї масового ураження. Про це АрміяInform повідомили у пресцентрі Оперативного командування «Схід».

Особливу увагу на навчанні під керівництвом командувача військ ОК «Схід» генерал-майора Олександра Нестеренка приділено вогневому ураженню противника під час наступу. Першочергово було здійснено знищення довготривалих вогневих споруд на передньому краї оборони противника з подальшим вогневим супроводженням танкових підрозділів з комбінованим ураженням противника із застосуванням артилерійських боєприпасів різної вражаючої дії.

Зокрема, під час навчання було відпрацьовано подолання завчасно підготовленої оборони з якісно побудованими системами інженерних загороджень, позицій.

Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Вишкіл, Новини