ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Вінницькій ОДА діятиме координаційна рада з питань ветеранів

12 Березня 2020
У Вінницькій ОДА діятиме координаційна рада з питань ветеранів

Аби консолідування зусилля щодо соціальної підтримки військовослужбовців, які брали участь в бойових діях, та їхніх сімей при Вінницькій облдержадміністрації діятиме координаційна рада з питань ветеранів.

Як це позначиться на житті ветеранів журналісту АрміяInform прокоментував Анатолій Слівінський, голова правління громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області».

– Учасники ради ветеранів розділяться на комітети, кожен з яких відповідатиме за конкретні питання. Прохання та пропозиції передаватимуть до профільних департаментів ОДА, а ті – допоможуть у вирішенні нагальних проблем. До новоствореної координаційної ради увійдуть представники обласних, районних та міських ветеранських організацій. Тобто всі громадські структури, об’єднані в єдину спільноту, задля розв’язання спільних проблем. У кожного представника буде можливість напряму поставити питання губернатору чи представнику Міністерства ветеранів. А, як не крути, запорукою успіху є спілкування. Ми будемо оперативно дізнаватись усі нововведення, отримувати роз’яснення. Таке об’єднання зусиль дозволить пришвидшити розв’язання проблемних питань і бачити загальну картинку по області.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини