ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Вінниці військових запрошують пройти курс «підприємництва»

6 Березня 2020
У Вінниці військових запрошують пройти курс «підприємництва»

У Вінниці розпочався набір слухачів на безкоштовні курси з перепідготовки та соціальної адаптації «Підприємництво та інформаційні технології в бізнесі» від проєкту «Україна-Норвегія». Навчання починається 17 березня і триватиме три місяці на базі Вінницького національного технічного університету. Стати слухачами можуть учасники бойових дій, військовослужбовці силових структур, звільнені в запас, або такі, які плануються до звільнення, а також члени їхніх родин.

– Проєкт був започаткований за ініціативи Міністерства закордонних справ Норвегії та Університету NORD  за участю українських партнерів у 2003 році й передбачав професійну перепідготовку звільнених військовослужбовців та членів їхніх родин, – розповів кореспонденту АрміяInform Юрій Бурєнніков, директор Центру «Україна-Норвегія», викладач з менеджменту та маркетингу ВНТУ. – Із 2015 року розпочався новий етап розвитку, пріоритетом якого стала психологічна та соціальна адаптація учасників бойових дій. За цей час ми вже випустили 8 груп, усього 268 осіб. Сьогодні наша головна мета показати ветеранам, що відкрити власний бізнес – це реально, і непотрібно боятись робити перші кроки. Ми навчаємо працювати з мінімальними інвестиціями.

Одна третина навчального часу передбачає викладання лекційного матеріалу з таких дисциплін, як організація підприємницької діяльності, бізнес-планування, менеджмент та маркетинг, інтернет-технології в бізнесі, ораторське мистецтво. 2/3 – це практичні заняття. Працюють у проєкті й два психологи: один надає індивідуальні консультації, інший розповідає в групі про основи психології. Окрім цього, шість годин на тиждень слухачі курсів вивчають англійську мову. Для тих, хто не має змоги відвідати всі заняття, викладачі створили сторінку в Інтернеті, де викладають завдання. Можливий і такий варіант, коли викладач онлайн пояснює пропущену тему. Також на заняття запрошують керівників компаній, які мають можливість запропонувати роботу або розповідають про реалії підприємницької діяльності.

Після завершення навчання випускники отримують свідоцтво про професійну перепідготовку та спільний сертифікат Університету NORD й українського вишу.

Зареєструватися на курси можна за тел.: 097 531-43-68, 067 743-19-87.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Ветерани АТО та ООС, Соціальний захист