ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі ветерани отримали фахові поради з працевлаштування та управління кар’єрою

1 Березня 2020
У Дніпрі ветерани отримали фахові поради з працевлаштування та управління кар’єрою

Як правильно ветерану АТО/ООС підійти до вибору майбутньої роботи, створити привабливе резюме, поводитися на співбесіді з потенційним роботодавцем та дійти консенсусу щодо розміру грошової винагороди і майбутнього професійного зростання – про це йшлося у Дніпрі на семінарі-практикумі «Працевлаштування сьогодні: як бути конкурентним кандидатом?»

Про це АрміяInform розповіла організатор заходу − програмна директорка Фонду Східна Європа Слинько Наталія.

За її словами, захід проводиться в межах проєкту «All4One. Комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з LifelineUkraine та здійснюється за підтримки посольства Великої Британії в Україні. Партнером заходу виступив DniproCareerHub.

-Сьогоднішній захід покликаний допомогти ветеранам та членам їхніх родин залишатися конкурентним на ринку праці, професійно зростати та успішно будувати кар’єру. Цей семінар є частиною пілотного проєкту All4One, що реалізується Фондом у Дніпропетровській, Донецькій та Львівській областях. Тренерами або коучами виступили ветерани АТО/ООС, члени їхніх родин та волонтери, які були відібрані, навчені та сертифіковані. Ми реалізуємо принцип рівний-рівному, це 20 людей в трьох областях, які наразі провели близько 600 сесій із ветеранами та членами їхніх родин із допомоги в працевлаштуванні, − зазначила Слинько Наталія.

За її словами, до завершення реалізації пілотного проєкту в березні в регіонах для допомоги ветеранам у працевлаштуванні та знайомству з потенційними роботодавцями буде організовано дев’ять мережевих заходів (по три у кожній пілотній області) за участю інших ветеранів, місцевих підприємств та бізнес-асоціацій.

Наступний семінар відбудеться у Львові 11 березня. https://www.facebook.com/events/493986371251446/

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Ветерани АТО та ООС, Новини