ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Торік військовослужбовці ВСП взяли участь у чотирьох міжнародних навчаннях

10 Березня 2020
Торік військовослужбовці ВСП взяли участь у чотирьох міжнародних навчаннях

Про це кореспондентам АрміяInform повідомив начальник групи зв’язків з громадськістю Головного управління Військової служби правопорядку у ЗС України підполковник Володимир Потапов.

— Упродовж 2019 року військові правоохоронці взяли участь у чотирьох міжнародних навчаннях як на території країн-партнерів, так і в Україні, — наголосив підполковник.

За словами офіцера, таким чином поглиблюється співпраця між Військовою службою правопорядку у ЗС України та Військовою поліцією країн-членів НАТО, визначаються подальші кроки на шляху до євроатлантичної інтеграції та підвищується ефективність військової поліції в умовах гібридної війни.

— Міжнародне співробітництво ВСП із західними партнерами щороку набирає обертів і приносить позитивний результат. Адже маємо більш навчений і вмілий персонал військових правоохоронців, здатний виконувати функції Військової поліції, — зазначив Володимир Потапов.

Також він додав, що у 2020 навчальному році увагу передусім буде зосереджено на фаховій підготовці військовослужбовців сержантського складу Служби правопорядку на базі 25-го навчального центру ВСП за участю представників військової поліції держав-партнерів.

— Підготовка виконуватиметься з використанням досвіду партнерів з країн НАТО, аби сержанти здобули навички з управління підрозділом і зрозуміли суть лідерства, командної роботи, взаємодії між офіцерами й сержантами, — підкреслив підполковник Потапов.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Новини