ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Створений на базі військових санаторіїв резервний фонд налічує 2500 ліжко-місць

30 Березня 2020
Створений на базі військових санаторіїв резервний фонд налічує 2500 ліжко-місць

З медичного інвентаря, який прибув 29 березня другим рейсом з Китаю, для Збройних Сил виділено 5 тисяч респіраторів і 200 захисних костюмів, – повідомив під час розмови з кореспондентом АрміяInform начальник штабу – заступник командувача Медичних сил ЗСУ полковник медичної служби Андрій Галушка. – З кожного такого надходження або гуманітарної допомоги ми створюємо необхідний резерв.

За словами Андрія Миколайовича, особлива увага приділяється військовим частинам і підрозділам, які виконують завдання в районі проведення ООС. Для профілактики військовослужбовців на гострі респіраторні захворювання в регіон Донбасу відправлено 60 тисяч таблеток аміксину, котрі як благодійну допомогу надало товариство «Інтерхім». Також для військових у район ООС доставлено 10 тисяч якісних та надійних респіраторів FFP-3, 70 комплектів захисних комбінезонів.

Представники Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО передали Національному військово-медичному клінічному центру «ГВКГ» 10 тис. захисних масок, а для Ірпінського госпіталю – 4,5 тис. А представники «Асоціації українських виробників» у Львівському військово-медичному клінічному центрі відремонтували 5 апаратів штучної вентиляції легень.

– Припинено видачу путівок на оздоровлення в усі військові санаторії, – наголосив полковник Андрій Галушка. – Натомість на базі всіх наших оздоровниць створено резервний фонд на випадок масового захворювання на коронавірусну інфекцію в кількості 2500 ліжко-місць. Наразі відбувається тренування всього медичного персоналу щодо надходження таких хворих.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини