ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Роз’яснення Командування об’єднаних сил Збройних Сил України

28 Березня 2020

Командування об’єднаних сил Збройних Сил України – є новим штатним органом військового управління стратегічного рівня, що відповідає за проведення об’єднаних операцій на території України, а також миротворчих операцій (місій) за її межами (Зазначені трансформаційні процеси здійснюються в рамках оборонної реформи та, зокрема, упровадження вже у поточному році нової об’єднаної системи керівництва та управління силами оборони).

Передача в підпорядкування Командувачу (Командуванню) військ та сил, а також управління операцією здійснюється на підставі рішення Головнокомандувача Збройних сил України.

Попереду Командування об’єднаних сил Збройних сил України чекає продовження злагодження J-структур та завершення набуття спроможностей з управління всіма військами, силами та міжвідомчими угрупованнями (підрозділами) сектору безпеки та оборони за процедурами та стандартами НАТО.

Після завершення процесу підготовки – за окремим рішенням Головнокомандувача Збройних сил України буде проведено прийом в підпорядкування та перебрана відповідальність за ведення всіх військових операцій (в т.ч. й операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей).

У випадку різких змін у військовій обстановці навколо України – передача управління застосуванням військами, силами , міжвідомчими угрупованнями (підрозділами) буде здійснена негайно.

Генерал-лейтенант Володимир Кравченко залишається на посаді командувача об’єднаних сил та продовжує безпосередньо керувати операцією об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Рухаємось далі !

Все буде Україна !

10
1
Читайте нас в Telegram
Новини