ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Правопорядок на Чернігівщині підтримують спільні патрулі військових і поліції

31 Березня 2020
Правопорядок на Чернігівщині підтримують спільні патрулі військових і поліції

Спільну патрульну службу на вулицях Чернігова військові правоохоронці та поліцейські розпочали нести ще 22 березня. Такі наряди діють не тільки в обласному центрі, а й у військових гарнізонах регіону. Вони контролюють дотримання обмежувально-карантинних заходів, запроваджених для запобігання поширенню в державі коронавірусної інфекції, підтримують громадський порядок і безпеку.

У Чернігові службу несуть від двох до п’яти спільних патрулів. Ще два – у селищі Десна Козелецького району, де розташований один із найбільших навчальних центрів ЗС України. Також патрулювання налагоджено у військовому містечку в селищі Гончарівське Чернігівського району.

Патрулі також проводять і профілактичні бесіди, роз’яснюють норми чинного законодавства, радять, як уберегтися від зараження коронавірусом. У разі виявлення порушень з боку цивільних громадян, протоколи складають поліцейські. Представники Військової служби правопорядку проводять роботу серед військовослужбовців. Усі патрулі забезпечені розпізнавальними пов’язками, засобами індивідуального захисту, антисептиками, відеореєстраторами і спецзасобами.

Патрульна служба на період запроваджених карантинних заходів триває в посиленому режимі. Насамперед вона покликана спонукати громадян бути свідомими, не ігнорувати ризики й встановлені обмеження, а також без потреби не виходити на вулицю.

3
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини