ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Армія покращує гуманітарну ситуацію на сході України

25 Березня 2020
Армія покращує гуманітарну ситуацію на сході України

Учергове стратегічна гуманітарна ініціатива «Допомога Схід» доправила до району проведення операції Об’єднаних сил гуманітарну допомогу медичного призначення. Цього разу допомогу отримали амбулаторія загальної практики – сімейної медицини № 2 населеного пункту Тошківка та Нижнянський обласний психоневрологічний диспансер, що розташовані у  прифронтовому Попаснянському районі Луганської області.

– Це допоміжні пристрої для ванн, спеціалізовані медичні меблі, ходуни, крісла-туалети для інвалідів, інвалідні візки, засоби гігієни для важкохворих, медичні розхідники, одноразові медичні інструменти, одяг, набори для проведення хірургічного втручання та передопераційної підготовки,  промивки ран. Їхня загальна вартість перевищує 200 тисяч гривень, – розповів координатор проєкту «Допомога Схід» Борис Кутовий.

Слід зазначити, що амбулаторія у Тошківці надає медичну допомогу майже 5000 мешканців цієї прифронтової зони, 500 з яких – діти. А у Нижнянському обласному психоневрологічному диспансері на постійному лікуванні перебуває 155 важкохворих людей, 28 із них взагалі ніколи не встають з ліжка.

До гуманітарної діяльності Збройних Сил України долучилися  вітчизняні та міжнародні благодійні організації, місцеві органи самоврядування, волонтери, представники великого та малого бізнесу з усіх куточків України.

Як зазначив  виконувач обов’язків командувача Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, нині дієва підтримка мешканців Донбасу завдяки ініціативі «Допомога Схід» є яскравим прикладом об’єднання патріотичних сил заради стабільної гуманітарної ситуації на сході України, що не залишає байдужими ні українське суспільство, ні міжнародну спільноту.

Фото Автора.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, ООС, Публікації