ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нове життя для броньованих «ветеранів»

26 Березня 2020
Нове життя для броньованих «ветеранів»

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» продовжує оновлювати й переоснащувати танковий парк ЗСУ. За словами керівника підприємства Віктора Андрощука, головна модернізація стосується системи зв’язку і управління вогнем.

− Ми ставимо нову оптику, нічні приціли й багато іншого, − каже Віктор Андрощук. – Також встановлюють новітні цифрові радіостанції, стійкіші до радіоперешкод ворога. І навіть супутникові системи навігації.

Ремонт та модернізація кожної машини триває близько місяця. Слід наголосити, що техніка надходить на завод із військ у жахливому технічному стані: це бойові машини з передових позицій, і танки, на яких здобувають досвід наші майбутні танкісти в навчальних підрозділах. Часто заводським майстрам доводиться «лікувати» наслідки російських обстрілів, заварюючи дірки в броні й оновлюючи понищені кулями прилади. На заводі машини проходять повну розборку, двигуни й елементи ходової частини замінюють, корпус перевіряють і ремонтують, та й все начиння панцирника теж.

Також під час ремонту на машини встановлюють комплекти динамічного захисту і ще чимало різноманітних додатків, що полегшує виконання завдань танкістам. Таких, наприклад, як східці, що дозволяють швидко піднятись на машину. Всі ці новинки стали результатом акумулювання бойового досвіду.

Загалом упродовж останніх двох років на підприємстві повністю відремонтовано та модернізовано близько сотні одиниць військової техніки.

Нині всі ці грізні бойові машини несуть службу в частинах і підрозділах ЗС України. Так, нещодавно відбулась передача чергової, передостанньої відповідно до контракту минулого року, партії із шести Т- 64 БВ. Незабаром у війська передадуть ще близько півтора десятки машин.

На підприємстві чекають на нові замовлення від Міноборони й запевняють, що всі роботи львівських ремонтників матимуть належну якість.

13
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Новини, Озброєння та техніка