ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ми сподіваємося дізнатися правду про МН17 найближчим часом», – Зеленський  

6 Березня 2020
«Ми сподіваємося дізнатися правду про МН17 найближчим часом», – Зеленський  

Україна в рамках своїх можливостей співпрацює зі слідством по питанню збиття літака рейсу МН17 над непідконтрольною Україні територією 17 липня 2014 року.

Президент України сподівається, що слухання в Гаазі проллють світло на ті події, про що він сказав в інтерв’ю телеканалу TRT, повідомляє Укрінформ.

«Наступне слухання відбудеться у Гаазі 9 березня. Ми допомагаємо та співпрацюємо настільки, наскільки володіємо інформацією. До суду в Україні провели розслідування, в якому взяла участь велика кількість людей. Ми сподіваємося, що дізнаємося правду найближчим часом», – сказав Володимир Зеленський та додав, що розслідування має важливе значення для тих, хто втратив рідних та близьких у результаті збиття літака рейсу МН17.

«Аварія МН17 була великою трагедією та болем, що досі триває для родин та близьких загиблих. І я впевнений, що цей біль ніколи не мине, а правда зможе лише трохи його вгамувати», – сказав Президент України.

Нагадаємо: суд щодо збиття літака Boeing 777 рейсу МН17 розпочнеться 9 березня 2020 року у судовому комплексі «Схіпхол», що розташований приблизно за 50 км від Гааги.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України