ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майже дві тисячі звернень надійшло на гарячу лінію психологічної допомоги для ветеранів Lifeline Ukraine за номером 7333

14 Березня 2020
Майже дві тисячі звернень надійшло на гарячу лінію психологічної допомоги для ветеранів Lifeline Ukraine за номером 7333

Майже дві тисячі звернень надійшло на гарячу лінію Lifeline Ukraine («Лінія життя України») з психологічної допомоги для ветеранів АТО/ООС і членів їхніх родин. 24 години сім днів на тиждень за номером 7333 професійні психологи та підготовлені ветерани надають підтримку тим, хто її терміново потребує.

Про це АрміяInform розповіла партнер проєкту — програмна директорка Фонду «Східна Європа» Наталія Слинько.

— Ця лінія в нас почала працювати 14 жовтня — на День захисника України. Наразі цю гарячу лінію технічно підтримують три національні оператори мобільного зв’язку. Я закликаю тих, хто потребує професійної психологічної допомоги, звертатися по неї за номером 7333 — це реально працює. Цей проєкт створювали за аналогією до подібних гарячих ліній в інших країнах, і міжнародний досвід довів свою ефективність. Це працює — кожен сам вирішує чи підійняти слухавку в тому стані, в якому він перебуває, чи розв’язувати свої внутрішні проблеми в інший спосіб, — зазначила Наталія Слинько

За її словами, в основі психологічної підтримки використано підхід «рівний – рівному», тобто ветерани, що пройшли відповідне навчання, працюють як професійні оператори кол-центру. Саме вони є вхідною точкою контакту для людей, які шукають допомоги.

За інформацією фахівця проєкту Lifeline Ukraine Марії Захарченко, станом на 13 березня до кол-центру надійшло 1907 звернень.

Довідково. Lifeline Ukraine — це національна професійна телефонна лінія підтримки з питань запобігання суїцидам і профілактики психічного здоров’я.

Проєкт впроваджений Фондом «Східна Європа» в партнерстві з БО «БФ «Лінія життя України» (LifeLine Ukraine) та працює за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Компанія Lifeline Ukraine була заснована Полом Найландом, ірландським письменником і коментатором, який 16 років проживає в Україні. Проєкт був ініційований за наполяганням Міністерства охорони здоров’я України та виконувача обов’язків Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Проєкт також підтримують Міністерство у справах ветеранів і Міністерство соціальної політики.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Ветерани АТО та ООС, Новини, Соціальний захист