ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майбутні офіцери морської піхоти провели десантування з корабля «Юрій Олефіренко»

18 Березня 2020
Майбутні офіцери морської піхоти провели десантування з корабля «Юрій Олефіренко»

Днями курсанти випускного курсу Військової академії (м. Одеса) провели практичне заняття з морської десантної підготовки на середньому десантному кораблі «Юрій Олефіренко».

Заняття проводили досвідчені інструктори зі складу окремого батальйону морської піхоти. Передусім майбутні командири ознайомилися з алгоритмом підготовки техніки до завантаження її на борт корабля.

Як розповів командир десантно-штурмової роти батальйону морської піхоти старший лейтенант Сергій Руденко, курсанти наочно побачили, які дії проводить екіпаж БТР-80, готуючи свою техніку до десантування.

Під час занять курсанти були не тільки у ролі спостерігачів. Кожен з них мав змогу побувати за кермом бронетранспортера та власноруч завести бойову машину у твіндек десантного корабля, а також підготувати техніку до переходу морем.

– Крім порядку десантування, ми вивчали організацію служби на кораблі, – поділився своїми враженнями від занять курсант Андрій. – Ознайомилися з обов’язками морського десанту під час завантаження та на переході морем. Нам важливо знати, як правильно діяти у складі доглядових команд, боротися спільно з екіпажем за живучість корабля та з повітряним противником силами та засобами особового складу десанту.

Фото Пресслужба КМП

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл