ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Квіти і шана матерям та дружинам загиблих бійців

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Березня 2020, 21:50

З нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру військові Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки привітали всіх жінок, рідні та близькі яких загинули на Сході України.

– Цього дня ми хочемо віддати частинку своєї душі саме вам. Той біль, який відчуваєте ви, неможливо заповнити, але ми дуже хочемо, щоб кожна матір, дружина та донька полеглого бійця Сіверщини не відчувала в цей день самотності, і завжди пам’ятайте – ми з Вами, – зазначив військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Криворучко.

Військові комісари обласного та об’єднаного міського територіальних центрів комплектування та соцпідтримки в урочистій обстановці привітали присутніх жінок, зокрема вручили їм відзнаки та грамоти, подарували квіти  та солодощі.

На завершення колектив Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України під керівництвом  начальника центру – художнього керівника  Ігоря Кішмана  подарував жінкам найкращі музичні композиції.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: