ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Команда Військово-Морських Сил — чемпіон з футзалу ЗСУ

5 Березня 2020, 19:42
Команда Військово-Морських Сил — чемпіон з футзалу ЗСУ

Три дні у Львові на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони тривали змагання з футзалу серед видів та окремих родів військ (сил) ЗС України. Як повідомляла АрміяІnform, звання чемпіона й призерів виборювали п’ять команд: Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій та Десантно-штурмових військ.

У перший же день змагань лідерство захопила команда ВМС. Як виявилось у підсумку, хороший старт став запорукою і феєричного фінішу: моряки стали чемпіонами Збройних Сил з футзалу. Друге місце посіла команда Повітряних Сил. Бронзовим призером турніру стала дружина Десантно-штурмових військ.

Крім того, «Найкращим бомбардиром» чемпіонату визнано матроса Дмитра Криворотого, який загалом забив вісім голів. «Найкращим гравцем захисного плану» став десантник солдат Дмитро Анточ. А «Найкращим воротарем» — капітан другого рангу Юрій Амонгаєв.

Як розповів головний суддя змагань – заступник начальника кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії сухопутних військ підполковник Андрій Петрук, ці змагання фактично відкрили щорічну Спартакіаду ЗСУ серед видів та окремих родів військ (сил). Вона продовжиться згодом на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки змаганнями з воєнізованого кросу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація, Спорт