ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Із загрозою коронавірусної інфекції держава-окупант Росія має забезпечити кримчан медзахистом − прокуратура АРК

23 Березня 2020
Із загрозою коронавірусної інфекції держава-окупант Росія має забезпечити кримчан медзахистом − прокуратура АРК

Під час боротьби з загрозою поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Росія, яка анексувала Крим, за міжнародним законодавством повинна як держава-окупант забезпечити людей, що проживають на півострові, медичним захистом. Про це повідомляє прокуратура Автономної Республіки Крим та м.Севастополь.

«Держава-окупант повинна забезпечити населення півострова медичними та продовольчими засобами та забезпечити відповідне медичне обслуговування без допущення жодної дискримінації за політичними поглядами, віросповіданням, расовими чи етнічними ознаками», − йдеться у повідомленні.

У прокуратурі АРК наголосили, що РФ має дотримуватися своїх зобов’язань за міжнародним правом, зокрема, передбачених статтею 55 Конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року, статтями 11, 85 Додаткового протоколу до Женевських конвенцій 1949 року.

У разі недотримання вказаних норм Міжнародного гуманітарного права прокуратура Автономної Республіки Крим та м. Севастополь надасть правову оцінку кожному факту порушення прав кримчан.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України