ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Інформаційні вісники, телефон довіри та різноманітна допомога українським захисникам на час карантину

28 Березня 2020
Інформаційні вісники, телефон довіри та різноманітна допомога українським захисникам на час карантину

Уже тривалий час працівники Соціально-психологічного центру з міста Славутич, що на Київщині, поряд із різноманітною допомогою учасникам АТО/ООС випускають інформаційну продукцію для українських захисників.

−  Інформаційна складова завжди була важливим чинником нашої роботи. Поряд із буклетами і пам’ятками, які ми випускаємо для бійців, це і Вісник правової та психологічної допомоги. У нашому Віснику ми розкриваємо  проблеми, що найбільше турбують наших  воїнів.  Через карантин ми нині не можемо проводити групові та масові заходи, тому і будемо розвивати саме інформаційну складову. В умовах карантину ми поки працюємо дистанційно, розповсюджуємо різну інформацію для воїнів, зокрема різні корисні посилання з навчання вдома, як корисно проводити вільний час, як запобігати сваркам у сім’ї  тощо. За нашими даними нині збільшилась кількість розлучень серед військових під час карантину і це ми повинні враховувати в своїй роботі. На майбутнє плануємо також проводити і дистанційне тестування серед воїнів. Боротьба з коронавірусом є викликом для всіх категорій населення, зокрема  і для українських захисників, − розповів заступник директора Соціально-психологічного центру м. Славутич, кандидат психологічних наук Юрій Акименко.

Основну  проблематику фахівці Центру отримують через телефон довіри. До них звертаються військові з різноманітних питань, а вже пізніше вони проводять аналіз і систематичну проблематику відображають у своєму виданні.

Вісник виходитиме поки що один раз на місяць, але керівництво Центру намагатиметься збільшувати кількість випусків, аби в умовах карантину постійно надавати бійцям актуальну інформацію. Якщо раніше Вісник випускався переважно в друкованому вигляді, то в умовах карантину організатори вирішили в більшості направляти його для бійців в електронному вигляді у всі регіони України, зокрема і на Донбас.

Водночас керівництво Центру закликає воїнів з усіх куточків країни звертатися до Центру з будь-якими проблемами соціального, правового та психологічного характеру через соціальні мережі або за телефонами довіри (095-945-69-40 та 067-850-91-16  щоденно з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00, крім суботи, неділі та святкових днів). Там воїнам  завжди нададуть необхідну допомогу висококваліфіковані працівники Центру.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Актуально, Новини