ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Facebook інвестує в журналістику ще $100 мільйонів

30 Березня 2020
Facebook інвестує в журналістику ще $100 мільйонів

Компанія Facebook вирішила виділити ще 100 мільйонів доларів США на медіаіндустрію, бо вважає новини важливими під час пандемії коронавірусу COVID-19. Про це у блозі написала віцепрезидент компанії Кембелл Браун, повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні ми заявляємо про додаткові інвестиції у 100 мільйонів доларів на підтримку медіаіндустрії. 25 мільйонів будуть передані в надзвичайні фонди для місцевих ЗМІ через програму Facebook Journalism Project та 75 мільйонів доларів, із витрат на маркетинг, будуть витрачені на медіа у світі», – повідомила вона.

Як проінформувала Браун, компанія ухвалила відповідне рішення, адже вважає, що нині, під час пандемії нового коронавірусу у світі, новини є важливими для інформування населення.

Facebook повідомляє, що планує видати гранти видавцям, які потребують їх найбільше і які перебувають в найбільш постраждалих частинах світу.

Зазначається, що раніше Facebook вже виділила 300 мільйонів доларів США для журналістів на новинні програми, партнерські відносини та контент.fe

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Новини