ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Добровольців Полтавщини привітали військові та місцева влада

13 Березня 2020
Добровольців Полтавщини привітали військові та місцева влада

Урочистості з нагоди Дня добровольця відбулися на базі Полтавського обласного військкомату. Цього дня вітання та щирі слова подяки за звитягу і самовідданість у боротьбі за незалежність України приймали добробатівці та члени родин загиблих захисників.

– Країна і кожен з нас завжди пам’ятатиме подвиг добровольців, які стали разом з військовослужбовцями тією непоборною силою, що завадила російським окупантам нав’язати нашому народу ідеали «руського міра», – звернувся до присутніх військовий комісар Полтавського ОВК полковник Дмитро Губський. – Саме завдяки мужності та героїзму добровольців країна у найкоротший час змогла мобілізуватися для створення міцної та боєздатної армії, дати гідну відсіч агресору.

За його словами, доброволець і захисник – це слова синоніми. Тому цілком природно, що більшість з них і тепер у бойовому строю. На Полтавщині цей показник сягає майже 55%.

– Бути вдома, звісно краще, ніж під ворожим вогнем, – розповів старший лейтенант Олег Приходько. – Але зробивши вибір у 2014-му, я і побратими вже не відступимо. Стоятимемо на передовій до перемоги. А вже по тому нас чекає багато роботи вдома.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів-полтавців.

Захід доповнила яскрава мистецька програма за участю концертного оркестру Військової академії (м. Одеса): патріотичні пісні, класичні й сучасні музичні композиції, гідно оцінені бурхливими оплесками і словами подяки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини