ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Дівички» на карантині: що відбувається насправді?

26 Березня 2020
«Дівички» на карантині: що відбувається насправді?

Кореспондент АрміяInform зв’язався з Міжвидовим центром підготовки підрозділів ракетних військ і артилерії ЗСУ (с. Дівички), аби з’ясувати, як там проходить карантин.

– Для запобігання поширенню пандемії розпочали виконувати протиепідемічні заходи в пункті постійної дислокації. Особовий склад пройшов інструктажі з заходів безпеки. Організовано триразове щоденне вологе прибирання приміщень із застосуванням дезрозчинів та дезінфекція поверхонь, – повідомили у центрі.

Нашому кореспонденту розповіли, що наряди, які заступають на чергування, засобами індивідуального захисту забезпечені з власних резервів частини.

Медична служба міжвидового центру наполегливо рекомендує військовослужбовцям ставитися відповідальніше до зміцнення імунітету, мити руки не менше ніж 20 секунд і за перших симптомів звертатися до медпункту.

– Наші медики зроблять усе необхідне для дотримання карантинних та протиепідемічних заходів, – запевнили у Міжвидовому центрі підготовки підрозділів ракетних військ і артилерії ЗС України.

Фото: Тетяна Колесник

6
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини