ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

COVID-19: без паніки, спокійно, працюємо разом…

17 Березня 2020
COVID-19: без паніки, спокійно, працюємо разом…

Відучора Хмельницький військовий шпиталь перейшов на роботу в посиленому протиепідемічному режимі. Так тут розпочалися заходи з недопущення занесення й поширення у військових частинах ЗС України випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. Адміністрація закладу відмовила у наданні платних послуг цивільному населенню, заборонила відвідування хворих.

— Без паніки, спокійно працюємо з військовослужбовцями, ветеранами, військовими пенсіонерами тощо. Перейшли на масковий режим, замінюємо їх що три години, — каже начальник госпіталю полковник медичної служби Сергій Мельник.

Марлеві маски медперсонал пошив собі сам, заводських бракує. Пацієнти харчуються не в їдальні, а індивідуально в палатах, аби уникати скупчення на період прийому їжі.

Сергій Мельник підкреслив, що інфекційне відділення госпіталю посилили. Його об’єднали з ЛОР, створивши так відділення на 50 ліжко-місць. ЛОР-відділення тимчасово розташують на базі хірургії та неврології.

— В інфекційному відділенні обладнали одну палату інтенсивної терапії, в якій можемо у разі потреби розмістити пацієнтів з ускладненою формою перебігу коронавірусної інфекції. Тобто це ті хворі, які потребуватимуть цілодобового моніторингу. Палата обладнана апаратом штучної вентиляції легенів для пролонгованої вентиляції, кардіомонітором, дефібрилятором, кисневим концентратором, пульсоксиметром, — розповів начальник шпиталю.

Наразі є певні проблеми із забезпеченням індивідуальними засобами захисту: медичними респіраторами й масками, захисними костюмами. Засобами для дезінфекції Хмельницький військовий госпіталь забезпечений на 100 %.

Додатково: У Хмельницькому гарнізоні затверджено й діє план профілактичних і протиепідемічних заходів з недопущення занесення й поширення у військових частинах та установах випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 з чіткими вказівками й інструкціями командирам.

15

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації, Реабілітація, Спорт