ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чи багато ви знаєте про НАТО? Перевірте свої знання прямо зараз!

30 Березня 2020, 15:13
Чи багато ви знаєте про НАТО? Перевірте свої знання прямо зараз!

Пропонуємо вам під час карантину розширити свої професійні навички та знання про НАТО. Отже, для того, щоб розпочати гру, вам необхідно зайти на сайт https://www.natonia.com/

NatoniaGame має 7 рівнів, кожен наступний складніший за попередній. Кожен рівень налічує 5 запитань, пов’язаних з НАТО. Ви пройшли рівень, якщо вдається дати правильну відповідь на всі 5 запитань. Кожен гравець має три життя, які допоможуть пройти рівні. Гра закінчиться, якщо ви тричі неправильно відповіли.

Бонусні раунди

Пройшовши рівень, ви отримуєте доступ до бонусного раунду, де маєте можливість здобути додаткові бали за знання про країни-члени НАТО. Є 7 тем: столиця, населення, область, уряд, державний прапор, сусідні країни, рік приєднання. Кожна тема розділена на 5 рівнів складності. За простіші запитання дають нижчі бали, а за складніші – вищі. У бонусному раунді ви можете вибрати кожну тему лише один раз. Це означає, що в кожному раунді вам потрібно вибрати нову тему, а перемога в грі вимагає хороших знань щодо всіх семи.

Ви виграли гру, якщо вам вдасться пройти всі 7 рівнів та 7 бонусних раундів.

Окрім цього, на сайті є онлайн табло, на якому можна подивитися бали інших учасників.

Тож залишайтеся вдома і проводьте карантин з користю.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Публікації