ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бразилія проти СОVID-19 залучає військовий флот

28 Березня 2020
Бразилія проти СОVID-19 залучає військовий флот

Бразильці планують ізолювати від коронавірусу своїх пенсіонерів на… бойових кораблях. Принаймні, розглядають таку можливість, як один із варіантів. Крім пенсіонерів, відвезти подалі в море планують й інших представників «групи ризику» − наприклад, діабетиків.

Дотримуватися режиму самоізоляції у нетрях складно, а в таких, як бразильські фавели, і зовсім неможливо. Там бідняки живуть буквально один в одного на головах, щільність населення величезна. Уряд країни шукає можливість уберегти від пандемії COVID-19 хоча б частину населення цих неблагополучних кварталів.

Як повідомляє газета RioTimes, на зустрічі міністра охорони здоров’я Едмара Сантоса з представниками понад сорока фавел розглядали різні варіанти дій. Один із них − розмістити найуразливіших до коронавірусу осіб (похилого віку, діабетиків, астматиків тощо) на борту кораблів бразильських ВМС і дозволити їм там жити доти, поки загроза не мине.

Остаточне рішення поки не ухвалено. За словами Сантоса, розглядаються різні варіанти, але справа ускладнена необхідністю координації між федеральним урядом, владою міст і «народними лідерами» самих фавел.

А флот у Бразилії досить потужний, не лише за кількістю бойових кораблів, а й за досвідом воєнних дій на морі. До його складу входить майже 120 кораблів, зокрема 39 допоміжних суден. Із цієї кількості кораблів 9 − фрегати британського виробництва і 5 − ударні субмарини німецького виробництва. Останнім часом бразильський флот провів модернізацію за рахунок придбання 4 підводних човнів французького виробництва класу Scorpene та власного будівництва атомної субмарини, крім того, є 4 корвети класу Inhaúma, один корвет Barroso і 4 сторожових кораблі тоннажністю до 500 тонн.

https://ru.qwe.wiki/wiki/List_of_ships_of_the_Brazilian_Navy

Також у складі бразильських ВМС – колишній британський вертольотоносець HMS Ocean (L12) «Атлантіко» (колишній «Оушен»), три танкодесантні кораблі й два десантні док-кораблі класу Thomaston.

Хоча більшість військового флоту Бразилії є порівняно не дуже новими кораблями, але вони в справному стані й боєготові, тому виконати завдання − просто вийти в море − вони зможуть.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Blogger pool, Новини світу та України