ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бойовики через «карантин» не пропустили міжнародних спостерігачів

23 Березня 2020
Бойовики через «карантин» не пропустили міжнародних спостерігачів

Члени збройних формувань на блокпостах Донецької області  заборонили проїзд на окуповані райони спостерігачам Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співпраці в Європі.

На минулих вихідних, 21-22 березня, бойовики «ДНР» не пропустили жодного патруля СММ ОБСЄ на непідконтрольні уряду райони Донецької області. Про це йдеться у звіті ОБСЄ за 22 березня 2020 року.

Так, вранці 21 березня на блокпості біля селища Оленівка бойовик заборонив патрулю СММ у складі п’яти  співробітників на двох автомобілях проїзд на непідконтрольну уряду територію, пояснивши це «розпорядженнями від керівництва  збройних формувань».

Того ж ранку, на блокпості біля Верхнєшироківського, бойовик заборонив іншому патрулю в складі шести співробітників на двох автомобілях проїзд до окупованого району, пояснивши це тим, що «пункт пропуску закритий».

На тому ж блокпості, вранці 22 березня, озброєний бойовик знову заборонив ще одному патрулю СММ проїзд на непідконтрольні уряду України райони, за його твердженнями, через «карантин».

Як зазначається у повідомленні Моніторингової  місії, у зв’язку з цими не допусками свобода пересування  спостерігачів СММ через лінію дотику була обмеженою. Патрулі СММ не могли дістатися до непідконтрольних уряду України районів Донецької області, що стало на заваді виконанню мандата Місії по всій країні.

Читайте нас в Telegram
ООС