ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Андрій Загороднюк представникам будпромисловості: «Ми категорично проти будь-яких корупційних проявів»

3 Березня 2020, 17:46
Андрій Загороднюк представникам будпромисловості: «Ми категорично проти будь-яких корупційних проявів»

На цьому сьогодні, 3 березня, наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час круглого столу щодо обговорення новітніх підходів будівництва для військових.

В ході заходу очільник оборонного відомства акцентував увагу представників будівельних асоціацій та будівельного бізнесу на важливості створення модульних містечок для військових.

– Модульні містечка є дуже важливими для нас, тому що вони швидкозбірні і пересувні. Виробників таких модульних конструкції не так багато, тому ми запрошуємо всіх брати участь у конкурсі. Вони будуть відкритими, прозорими, ми будемо спілкуватися з виробниками і будівельниками для того, аби почути всі зауваження, пропозиції чи заперечення, якщо вони є до документації, – повідомив Андрій Загороднюк.

Він також додав, що головним критерієм відбору виробників буде не ціна, а спроможності виробництва і наявний досвід компанії.

– Ми відкриті в цих питаннях у тому випадку, якщо у вас є власне виробництво, або ви маєте спроможності його розпочати, або у вас є інше представництво від існуючого виробника з досвідом. Ми дивитимемося, щоб у вас був досвід, спроможності і наявність виробничої площадки або ж ви представляєте завод, у якого є такі виробничі потужності, –  наголосив Міністр.

Керівник оборонного відомства також зазначив, що будівельні проекти не створюватимуться під єдиного виробника.

– Ми не робимо проекти під одного виробника – це категорично заборонено. Якщо ви побачите, що проходить проект, який заточений під одного виробника – надавайте нам цю інформацію, ми її будемо змінювати. Наше завдання залучити якомога більше учасників на конкурси, – підкреслив Андрій Загороднюк.

Стежте за нами в Instagram
Новини