ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

6 років. Нацгвардія на сторожі безпеки громадян

26 Березня 2020
6 років. Нацгвардія на сторожі безпеки громадян

Цього року, 26 березня, виповнюється 6 років з дня створення Національної гвардії України. Новітнє військове формування було миттєво створено у відповідь на анексію півострова Крим та збройну агресію Російської Федерації на сході України і наділено одночасно військовими й правоохоронними функціями.

Нацгвардія сформована на основі підрозділів Внутрішніх військ України та учасників Євромайдану. Формування першим стало на захист територіальної цілісності країни від агресора. Підрозділи Нацгвардії звільняли місцеві органи влади на сході України від проросійських бойовиків та прихильників “русской весны”. Нацгвардійці разом з іншими захисниками України зупинили розповсюдження “російської чуми” на інші території нашої держави. Вони забезпечили можливість Збройним силам України провести мобілізацію та набути спроможності протистояти військовій агресії за участю регулярних російських військ.

Підрозділи оперативного призначення Нацгвардії сформовані за структурою підрозділів Сухопутних військ ЗСУ. Вони забезпечені необхідною бронетехнікою та озброєнням і можуть легко виконувати завдання у взаємодії з підрозділами Збройних сил України.

Підрозділи з охорони громадського порядку Нацгвардії готові забезпечити правопорядок та безпеку громадян у
будь-якій частині нашої держави з урахуванням передового досвіду аналогічних формувань країн Європи та світу. Вони виконують широке коло завдань як самостійно, так і у взаємодії з колегами із правоохоронних органів України.

За 6 років Національна гвардія України здолала тернистий шлях від нашвидкуруч створеного молодого формування до потужної складової сектору безпеки та оборони України. Підрозділи Нацгвардії готові до виконання службово-бойових завдань в умовах мирного часу, в кризовий період та в умовах запровадження воєнного стану. І головна їх унікальність полягає в тому, що вони потребують мінімум часу для переходу з одного стану в інший.

Національна гвардія України. Зміни, розвиток, досягнення

26 березня Національна гвардія України святкує свій День. До 6-ї річниці, як і обіцяли, презентуємо документальну стрічку про Нацгвардію. Від її нового зародження у горнилі війни до стану на шостому році існування.За підтримки Державного підприємства “Центр захисту інформаційного простору України” та Міністерства інформаційної політики України (з 01.01.2020 Міністерство культури, молоді та спорту України) ТОВ "Мейнстрім Пікчерз» у тісній співпраці з пресслужбою Національної гвардії України створили цю документальну стрічку.Майже 300 годин зйомок військових навчань, служби та життєдіяльності гвардійців із залученням танків, вертольотів та бронетехніки. Понад 1000 гігабайт відеоматеріалу різноманітних військових сцен з усіх куточків країни. 3 тижні монтажу, аби якнайбільш ефективно передати глядачам міць Нацгвардії, історію її розвитку та основні досягнення.Фільм розповідає про шлях Нацгвардії з моменту її створення, результати міжнародного співробітництва, зміни в підготовці особового складу та щоденну службово-бойову діяльність. Велика увага приділяється впровадженню в життєдіяльність Нацгвардії міжнародних норм та стандартів країн-партнерів. Зокрема, глядач зможе оцінити бойові спроможності, які Нацгвардія наростила за останні роки, досягнення у матеріальному та технічному забезпеченні підрозділів.

Опубліковано Національна гвардія України Середа, 25 березня 2020 р.

Читайте нас в Telegram
Новини, Свята та річниці